Atsiliepimai
“Labai švelni ir maloni kirpėja :)”
Emilija
“Nuosirdus bendravimas. Maloni patirtis. Aciu”
Diana
“Puikiai atliktas kirpimas bei maloni ir profesionali specialistė.”
Rita
“Tai ką galiu pasakyti. Pas Akvilė sėdėkite ir Enjoy nes ji žinau , total expert who gets hair shiny and healthy looking every time and better than the time before. I went to her in the morning and also at the end of the day. She shines and is great 🩷”
Lamees
“Ačiū už gerą darbą.”
Lina
“Jaukus salonas, maloni kirpėja Jūratė, labai stengėsi susitvarkyti su mano banguotais, į pūtimasi linkusiais plaukais. Tiesiaplaukėms labai rekomenduoju apsilankyti, liksite patenkintos teikiama paslauga☺️ Ačiū dar kartelį”
Meda
“Puikiai apkirpo garbanotus plaukus. Rekomenduoju!”
Liepa
“Nuostabi kirpėja, kruopšti, maloni, nesu turėjusi tokio gražaus dažymo. Labai labai džiaugiuos rezultatu.”
Eglė
“Viskas puikiai. Patiko meistrė, viska atliko kruopščiai.”
Laura
“Larisa, profesionali koloristikos meistrė. Visada patars kokią spalvą tinka prie veido odos , stiliaus, kasdieninio stiliaus. Rekomenduoju 100 % 💛💛💛🌼☀️💋”
Inga